Kancelaria Notarialna Kraków

 ›  › Kancelaria Notarialna Kraków

UM Otwocka

Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kiedy starszy rodzic podupada na zdrowiu jego dzieci starają się go wspierać robiąc mu zakupy, gotując obiady, zawożąc go na wizyty lekarskie i załatwiając za niego sprawy urzędowe. Niestety w wielu urzędach pracownicy utrudniają załatwienie sprawy każąc się stawić starszej osobie osobiście. W takim wypadku warto pomyśleć nad pełnomocnictwem, które może sporządzić Kancelaria Notarialna Kraków jest miastem, w którym znajdziesz wiele kancelarii, które sporządzają takie pełnomocnictwa.

Pełnomocnictwo notarialne sporządzane jest w oparciu o preferencje mocodawcy – może ono uwzględniać zarządzanie nieruchomością, reprezentowanie mocodawcy przed bankami, spółdzielniami mieszkaniowymi, sądami, urzędami i przychodniami, odbieranie korespondencji, przekazów pocztowych itp. Warto wiedzieć, że w uzasadnionych przypadkach notariusz może sporządzić pełnomocnictwo poza siedzibą swojej kancelarii – dotyczy to głównie sytuacji, gdy mocodawca ze względu na wiek lub chorobę ma trudności w stawieniu się w kancelarii notarialnej.

Kancelaria Notarialna Kraków Reviewed by on 28 stycznia 2017 .

Kiedy starszy rodzic podupada na zdrowiu jego dzieci starają się go wspierać robiąc mu zakupy, gotując obiady, zawożąc go na wizyty lekarskie i załatwiając za niego sprawy urzędowe. Niestety w wielu urzędach pracownicy utrudniają załatwienie sprawy każąc się stawić starszej osobie osobiście. W takim wypadku warto pomyśleć nad pełnomocnictwem, które może sporządzić Kancelaria Notarialna Kraków

ABOUT AUTHOR /