Największe zalety wejścia Polski do UE

 ›  › Największe zalety wejścia Polski do UE

UM Otwocka

Największe zalety wejścia Polski do UE

Największe zalety wejścia Polski do UE
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dzisiaj UE jest w dużym kryzysie. Czyli nie ma zbyt dobrej prasy. W szczególności w Sieci można przeczytać wiele opinii tych osób, które twierdzą, że najbardziej odpowiednim wyjściem jest to by wyjść z Unii Europejskiej. Choć uważam, iż Unia jest za socjalistyczna, a to nie jest dobre – na dłuższą metę, to jednakowoż nie widzę alternatywę. W końcu Polska nie jest mocarstwem, więc i tak zawsze będzie pod jakąś obcą strefą wpływów. Jeżeli mamy do wyboru Unię Europejską, a Rosję, to rozsądek nakazuje jednak być za Unią. Chociaż naturalnie Rosja to wspaniały kraj. Najzwyczajniej raczej nie nadajemy na tych samych falach.
Poza tym UE to ciągle potęga. Jeśli można użyć porównania piłkarskiego, to Unia Europejska jest jak drużyna, która odnosiła duże sukcesy, powodowała, że świat stawał się piękniejszy, lecz potem popadła w bardzo duży kryzys. Miejmy zatem nadzieję, iż ten kryzys przeminie. Polska właśnie dzięki UE dużo szybciej się rozwija. W końcu gdyby nie choćby współpraca gospodarcza z RFN, ciężko byłoby dla nas swobodnie przejść przez kryzys. Powinniśmy wiedzieć, iż w naszym kraju na stałe albo na pewien czas obecnie przebywa kilkaset tys. osób z Ukrainy oraz Białorusi. To pokazuje, że obraliśmy bardzo dobrą drogę. W końcu w 1990 roku Ukraina z Białorusią były nawet zamożniejsze od Polski. A więc w zasadzie Unia Europejska da się lubić.

Największe zalety wejścia Polski do UE Reviewed by on 24 maja 2018 .

Dzisiaj UE jest w dużym kryzysie. Czyli nie ma zbyt dobrej prasy. W szczególności w Sieci można przeczytać wiele opinii tych osób, które twierdzą, że najbardziej odpowiednim wyjściem jest to by wyjść z Unii Europejskiej. Choć uważam, iż Unia jest za socjalistyczna, a to nie jest dobre – na dłuższą metę, to jednakowoż nie widzę

ABOUT AUTHOR /