Polityka

 ›  › Polityka

UM Otwocka

Polityka

Polityka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Już od jakiegoś czasu mam dosyć pisania o polityce i wszystkim co jest z nią związane, polityka zrobiła się nudna, niczym już nie zaskakuje. Można zadać sobie pytanie: dlaczego polityka już niczym nowym nas nie zaskakuje? A no odpowiedź jest prosta, otóż zabrakło w polityce Andrzeja Leppera, Romana Giertycha i ich hołoty. Tak właśnie, odpowiedź jest bardzo prosta, jednak może wielu zaszokować ponieważ wyraziłem się tutaj dość wulgarnie nazywając ludzi Leppera i Giertycha hołotą. No ale mili państwo, jak można inaczej nazwać tę pseudo-polityczną chuć?

Cieszę się strasznie mocno, że sondaże miały rację tym razem i wybory wygrała Platforma Obywatelska. Niestety rząd niedorozwiniętej partii PiS narobił tyle szkody, że teraz PO musi się borykać z wieloma problemami społecznymi. Wybuchają coraz to nowe strajki tylko dlatego, że kaczorom nie chciało się nic robić z gospodarką, Kaczyńskich celem było szukanie nowych wrogów i mszczenie się na tych starych. Szkoda że tak wyszło, no ale mogę się pocieszać, że nie należę do tego stada Rydzyka które tak chętnie zagłosowało na Kaczyńśkich.

Polityka Reviewed by on 28 sierpnia 2018 .

Już od jakiegoś czasu mam dosyć pisania o polityce i wszystkim co jest z nią związane, polityka zrobiła się nudna, niczym już nie zaskakuje. Można zadać sobie pytanie: dlaczego polityka już niczym nowym nas nie zaskakuje? A no odpowiedź jest prosta, otóż zabrakło w polityce Andrzeja Leppera, Romana Giertycha i ich hołoty. Tak właśnie, odpowiedź

ABOUT AUTHOR /