Koktajle bezalkoholowe to świetne napoje dla osób, które nie mogą spożywać alkoholu lub prowadzą samochód, a chcą towarzyszyć swoim znajomym na imprezach lub spotkaniach. Takie koktajle świetnie się także nadadzą na imprezę dla dzieci. Smaczne, słodkie oraz co najważniejsze zdrowe napoje na pewno zasmakują maluchom.

0

Koktajl z mango i pomarańczy

Niestety cena mango w Polsce nie należy do najniższych(ja kupiłem za 2,99zł za sztukę) to czasami warto zaszaleć i zrobić taki egzotyczny koktajl.

Czytaj dalej...
brak zdjęcia

0

Koktajl z kiwi i truskawkami

Idealny na ciepłe popołudnie, a dodatku szybko się robi. Tym bardziej, że warto wykorzystać z sezonu na truskawki. Ceny szybko lecą w dół, a więc warto skorzystać i nawet zamrozić kilka porcji.

Czytaj dalej...
0

Koktajl pomarańczowy

Do sezonu na pomarańcze jeszcze daleko, ale w sklepach bez problemu można je znaleźć za przyzwoitą cenę. Pomarańcza zaraz za papryką jest jednym z najlepszych źródeł witaminy C(wśród owoców i warzyw).

Czytaj dalej...
0

Koktajl z arbuza – letnie orzeźwienie

Nie wszyscy uwielbiają zajadać się arbuzem, chociażby z uwagi na fakt że soczysty arbuz potrafi dosłownie lać się po rękach. Dlatego z pomocą przychodzi blender i chwila wolnego czasu. Koktajl z arbuza jest idealny na upalne dni oraz perfekcyjnie gasi pragnienie co jest główną zaletą arbuza.

Czytaj dalej...
0

Koktajl czekoladowy z bananami

Bardzo puszysty koktajl czekoladowy z bananami. Zamiast czekolady idealnie nada się słodkie kakao.

Czytaj dalej...